Vlakke plastic zakken 60x80cm 50mu transparant
SKU:
99218879
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
De heldere vlakke plastic zak van LDPE materiaal is geschikt voor levensmiddelen en is voor vele toepassingen geschikt. Omdat de zak wel 50 micron dik is kan de plastic vlakke zak wel een stootje hebben!
Specificaties
| In doos | 250 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | N/A |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | LDPE |
| Afmeting | 600x800mm |
| Dikte | 50μm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -60 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 80 °C |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | -76 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 176 °F |
| Afmeting verpakking (mm) | 480x345x122 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 71,88
Excl. BTW
€ 71,88
Excl. BTW
€ 86,97
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 250 stuks
€ 71,88
Excl. BTW
€ 71,88
Excl. BTW
€ 86,97
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
