Verzegelbare TE-cup 155ml met deksel + hengsel (M)
SKU:
99222462
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
De Tamper Evident (TE) zegelsluit verpakking is de meest ideale verpakking om producten hermetisch af te sluiten. 100% lekdicht voor vloeistoffen en voorzien van de bekende zegelsluiting (ook wel garantiesluiting) om te controleren of de verpakking eerder open is geweest. Een zeer hoogwaardig en kwalitatief product! Dit product is bekend door het (M) logo in de bodem.
Specificaties
| In doos | 1090 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 20 dozen |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | PP |
| Volume - ml | 155ml |
| Afmeting | Ø 69mm x H 65mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -10 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 120 °C |
| Volume - OZ | 5oz |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | 14 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 248 °F |
| Model | (M) |
| Afmeting verpakking (mm) | 600x395x410 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 182,84
Excl. BTW
€ 182,84
Excl. BTW
€ 221,24
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Levertijd +/- 4 dagen
In doos 1090 stuks
€ 182,84
Excl. BTW
€ 182,84
Excl. BTW
€ 221,24
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
