Soup to go beker 946ml 32oz wit
SKU:
99218946
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Een fantastisch product bekend uit Amerika voor warme soepen of dranken.
Specificaties
| In doos | 500 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 30 dozen |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Karton + PE |
| Volume - ml | 946ml |
| Afmeting | Ø 115mm x H 133mm |
| Volume - OZ | 32oz |
| Origineel Artikel of Model | Black & Orange |
| Afmeting verpakking (mm) | 480x590x500 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 79,81
Excl. BTW
€ 53,45
Excl. BTW
€ 64,67
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 500 stuks
€ 79,81
Excl. BTW
€ 53,45
Excl. BTW
€ 64,67
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
