Soup 2 Go beker karton 1030ml wit
SKU:
99168009
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Soup 2 Go beker karton 1030ml wit
Specificaties
| In doos | 500 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 6 dozen |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Karton/PE |
| Volume - ml | 1030ml |
| Afmeting | Ø 115mm x H 142mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | 120°C |
| Origineel Artikel of Model | Duni 168009 |
| Afmeting verpakking (mm) | 800x400x470 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 132,91
Excl. BTW
€ 132,91
Excl. BTW
€ 160,82
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Levertijd +/- 4 dagen
In doos 500 stuks
€ 132,91
Excl. BTW
€ 132,91
Excl. BTW
€ 160,82
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
