Soepbakje aluminium 430cc
SKU:
99212709
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
De aluminium soep container is een perfecte verpakking voor allerlei gerechten die lang warm moeten blijven tijdens het vervoer. Aluminium heeft een uiterst goede isolatie en zorgt dat de inhoud van de verpakking langdurig op temperatuur blijft. De 300ml en 430ml bakjes zijn daarom uitermate geschikt voor soep of warme groenten!
Specificaties
| In doos | 1000 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 12 dozen |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Aluminium |
| Volume - ml | 440ml |
| Afmeting | 160x110x39mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -40 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 280 °C |
| Volume - OZ | 14.5oz |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | -40 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 536 °F |
| Afmeting verpakking (mm) | 395x400x595 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 109,28
Excl. BTW
€ 109,28
Excl. BTW
€ 132,23
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 1000 stuks
€ 109,28
Excl. BTW
€ 109,28
Excl. BTW
€ 132,23
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
