PP 1/2 gastro schalen thermo 325x265x60mm zwart
SKU:
99222661
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
PP 1/2 gastro schalen thermo 325x265x60mm zwart
Specificaties
| In doos | 100 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 16 dozen |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PP |
| Volume - ml | 4000ml |
| Afmeting | 325x265x60mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -10 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 120 °C |
| Volume - OZ | 135oz |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | 14 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 248 °F |
| Origineel Artikel of Model | Duni 115542 |
| Model | 1/2GN |
| Afmeting verpakking (mm) | 585x380x540 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 40,43
Excl. BTW
€ 40,43
Excl. BTW
€ 48,92
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 100 stuks
€ 40,43
Excl. BTW
€ 40,43
Excl. BTW
€ 48,92
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
