Pedaalemmer zakken 50x55cm 15mu zwart
SKU:
99998654
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Pedaalemmer zakken 50x55cm 15mu
Specificaties
| In doos | 1000 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 60 dozen |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | HDPE |
| Volume - ml | 20L |
| Afmeting | 500x550mm |
| Dikte | 15μm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -60 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 110 °C |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | -76 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 230 °F |
| Afmeting verpakking (mm) | 270x230x190 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 23,20
Excl. BTW
€ 23,20
Excl. BTW
€ 28,07
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 1000 stuks
€ 23,20
Excl. BTW
€ 23,20
Excl. BTW
€ 28,07
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
