Octaview met 65ml inzetcup 1 vaks 410ml 160x60mm
SKU:
99149867
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
De octaview is een handige manier om je salade of maaltijd in te verpakken! De grijze bodem met de heldere deksel presenteren de inhoud erg modern en fris. Omdat de deksel vast zit aan de bodem heb je ook geen last van losse verpakkingen. Geen deksel nodig? Scheur deze er eenvoudig vanaf! Deze versie is voorzien van een inzetcupje voor een dressing of saus.
Specificaties
| In doos | 420 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 8 dozen |
| Kleur | Transparant / Grijs |
| Materiaal | APET |
| Volume - ml | 410ml + 65ml |
| Afmeting | 160x160x60mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 70°C |
| Origineel Artikel of Model | Duni 211910 |
| Afmeting verpakking (mm) | 600x400x507 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 146,41
Excl. BTW
€ 146,41
Excl. BTW
€ 177,16
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Levertijd +/- 4 dagen
In doos 420 stuks
€ 146,41
Excl. BTW
€ 146,41
Excl. BTW
€ 177,16
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
