Menuschaal 3 vaks MM3/53 zwart
SKU:
99294005
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Menuschaal 3 vaks MM3/53 zwart
Specificaties
| In doos | 220 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | N/A |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PP |
| Volume - ml | 1200ml |
| Afmeting | 227x178x53mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -10 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 120 °C |
| Volume - OZ | 40oz |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | 14 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 248 °F |
| Model | MM3/53 |
| Afmeting verpakking (mm) | 235x610x365 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 68,95
Excl. BTW
€ 68,95
Excl. BTW
€ 83,43
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 220 stuks
€ 68,95
Excl. BTW
€ 68,95
Excl. BTW
€ 83,43
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
