Koffiebeker karton 70,3mm 180ml 7oz vendingcup zwart
SKU:
99662185
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
De Black-line coffee to go kartonnen koffiebekers!
Deze koffiebekers zijn volledig neutraal zwart gedrukt zonder teksten of logo's. Alle bekers zijn te voorzien van een deksel in wit of zwart.
Met deze kartonnen bekers serveer je jouw klanten op een stijlvolle manier een Coffee 2 Go!
Let op: Dit product draagt een klein, wettelijk verplicht SUP-icoon.
Deze koffiebekers zijn volledig neutraal zwart gedrukt zonder teksten of logo's. Alle bekers zijn te voorzien van een deksel in wit of zwart.
Met deze kartonnen bekers serveer je jouw klanten op een stijlvolle manier een Coffee 2 Go!
Let op: Dit product draagt een klein, wettelijk verplicht SUP-icoon.
Specificaties
| In doos | 2500 stuks |
|---|---|
|
Bijdrage milieuheffing |
€ 8,08 |
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 18 dozen |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Karton + PE |
| Volume - ml | 180ml |
| Afmeting | Ø 70,3mm x H 92mm |
| Volume - OZ | 7oz |
| Origineel Artikel of Model | Black & Orange |
| Model | Vending |
| Afmeting verpakking (mm) | 360x360x625 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 56,13
Excl. BTW
€ 56,13
Excl. BTW
€ 67,91
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 2500 stuks
Incl. milieuheffing
€ 56,13
Excl. BTW
€ 56,13
Excl. BTW
€ 67,91
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
30 apr 2026
*Milieuheffing is uitgezonderd van korting en is van toepassing op aankopen in Nederland
Bezig met laden...
Datum verwacht:
30 apr 2026
