Koffiebeker dubbelwandig Ripple Wall 6.5oz 177ml bruin
SKU:
99631551
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Deze koffiebekers zijn voorzien van ribbels en vormen een dubbelwandige laag tegen de hete inhoud van de beker. Een goede isolerende werking!
Let op: Dit product draagt een klein, wettelijk verplicht SUP-icoon.
Let op: Dit product draagt een klein, wettelijk verplicht SUP-icoon.
Specificaties
| In doos | 500 stuks |
|---|---|
|
Bijdrage milieuheffing |
€ 2,24 |
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 40 dozen |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Karton + PE |
| Volume - ml | 177ml |
| Afmeting | Ø 73mm x H 77mm |
| Volume - OZ | 6.5oz |
| Origineel Artikel of Model | Black & Orange |
| Afmeting verpakking (mm) | 355x360x290 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 38,56
Excl. BTW
€ 38,56
Excl. BTW
€ 46,66
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 500 stuks
Incl. milieuheffing
€ 38,56
Excl. BTW
€ 38,56
Excl. BTW
€ 46,66
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
29 mei 2026
*Milieuheffing is uitgezonderd van korting en is van toepassing op aankopen in Nederland
Bezig met laden...
Datum verwacht:
29 mei 2026
