IJsbeker karton 120ml 4oz wit klein
SKU:
99622806
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
IJsjes waren nog nooit zo lekker uit onze stevige kartonnen ijsbekers van 120ml! Onze ijsbekers zijn aan 2 zijden voorzien van een coating waardoor ze niet slap worden en kunnen ook worden voorzien van een deksel!
Specificaties
| In doos | 1000 stuks |
|---|---|
|
Bijdrage milieuheffing |
€ 3,65 |
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 30 dozen |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Karton + PE |
| Volume - ml | 120ml |
| Afmeting | Ø 78mm x H 51mm |
| Volume - OZ | 4oz |
| Origineel Artikel of Model | Black & Orange |
| Afmeting verpakking (mm) | 425x470x380 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
| 30+ | € 27,29 | 7% |
€ 29,35
Excl. BTW
€ 29,35
Excl. BTW
€ 35,52
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 1000 stuks
Incl. milieuheffing
€ 29,35
Excl. BTW
€ 29,35
Excl. BTW
€ 35,52
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
29 mei 2026
*Milieuheffing is uitgezonderd van korting en is van toepassing op aankopen in Nederland
Bezig met laden...
Datum verwacht:
29 mei 2026
