Half brood zak Nature Kraft met helder venster
SKU:
99204679
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Verpak je broden met een natuurlijke uitstraling in deze Nature Kraft vensterzakken met helder OPP venster.
Specificaties
| In doos | 1000 stuks |
|---|---|
|
Bijdrage milieuheffing |
€ 4,85 |
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 30 dozen |
| Dessin / Type | Nature Kraft |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Papier + OPP |
| Afmeting | 160+100x335mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -10 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 120 °C |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | 14 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 248 °F |
| Afmeting verpakking (mm) | 340x475x170 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 77,89
Excl. BTW
€ 77,89
Excl. BTW
€ 94,25
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 1000 stuks
Incl. milieuheffing
€ 77,89
Excl. BTW
€ 77,89
Excl. BTW
€ 94,25
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
*Milieuheffing is uitgezonderd van korting en is van toepassing op aankopen in Nederland
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
