Folie rollen Refill 45cm geperforeerd
SKU:
99212009
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Deze folie heeft om de 45cm een scheur-perforatie wat extra handig is als je geen dispenser bij de hand hebt. Hierdoor krijg je dus folie velletjes van 45 x 45cm.
Specificaties
| In doos | 3 rol |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 60 dozen |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | PVC |
| Afmeting | 450x450mm x 500m |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -20 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 60 °C |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | -4 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 140 °F |
| Origineel Artikel of Model | Black & Orange |
| Afmeting verpakking (mm) | 270x490x90 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 62,01
Excl. BTW
€ 62,01
Excl. BTW
€ 75,03
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 3 rol
€ 62,01
Excl. BTW
€ 62,01
Excl. BTW
€ 75,03
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
