Folie rollen Aluminium in dispenser 50cm
SKU:
99223011
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Huishoud aluminiumfolie is niet weg te denken uit de restaurantkeuken of gewoon thuis! Deze professionele alu-rollen zitten in een handige dispenser om snel je etenswaren mee af te dekken. Een populair product van verbluffende kwaliteit!
Specificaties
| In doos | 1 rol |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 216 rol |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Aluminium |
| Afmeting | 500mm x 150m |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -40 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 280 °C |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | -40 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 536 °F |
| Afmeting verpakking (mm) | 550x140x110 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
| 2+ | € 22,92 | 7% |
€ 24,65
Excl. BTW
€ 24,65
Excl. BTW
€ 29,83
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 1 rol
€ 24,65
Excl. BTW
€ 24,65
Excl. BTW
€ 29,83
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
