Duni Tapas schaal 7 vaks
SKU:
99230846
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Een schaal voorzien van 7 vakken om jouw lekkernijen in te presenteren! De tapas schaal is veelzijdig te gebruiken en kan een hitte verdragen van rond de 70 graden, dus ook warme hapjes kunnen in deze schaal worden geserveerd!
Specificaties
| In doos | 320 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 12 dozen |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | APET |
| Volume - ml | 4 x 215ml + 3 x 165ml |
| Afmeting | Ø 283mm x H 25mm - 7 vaks |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -10 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 70 °C |
| Origineel Artikel of Model | Duni 211941 |
| Afmeting verpakking (mm) | 600x400x324 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 109,67
Excl. BTW
€ 109,67
Excl. BTW
€ 132,70
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 320 stuks
€ 109,67
Excl. BTW
€ 109,67
Excl. BTW
€ 132,70
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
