Deksel voor schalen H320 PP spuitgiet 308x240mm
SKU:
99294653
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Deze transparante deksel past op de H320 bakken met een diepte van 22mm, 43mm, 50mm 60mm en 88mm.
Specificaties
| In doos | 92 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 20 dozen |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | PP |
| Afmeting | 308x240mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -10 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 120 °C |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | 14 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 248 °F |
| Model | H320 |
| Afmeting verpakking (mm) | 800x290x340 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 46,49
Excl. BTW
€ 46,49
Excl. BTW
€ 56,25
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 92 stuks
€ 46,49
Excl. BTW
€ 46,49
Excl. BTW
€ 56,25
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
