Deksel Ø 95mm voor bv satébeker of dessertcup
SKU:
99222062
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Deze deksel past op onder andere de satebeker groot van 500ml maar ook op een dessertcup op voet van 95mm doorsnee of op een cup van 95mm. Je kunt bij 'samen staan ze sterk' zien op welke artikelen deze heldere deksel past.
Specificaties
| In doos | 1000 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 24 dozen |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | PVC |
| Afmeting | Ø 95mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -20 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 60 °C |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | -4 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 140 °F |
| Afmeting verpakking (mm) | 395x590x325 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
| 24+ | € 44,63 | 10% |
€ 49,59
Excl. BTW
€ 49,59
Excl. BTW
€ 60,00
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 1000 stuks
€ 49,59
Excl. BTW
€ 49,59
Excl. BTW
€ 60,00
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
