Deksel voor saladebakje rond 101mm zware kwaliteit
SKU:
99222502
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
De 101mm deksels passen op onze zware kwaliteit gladde 101mm cups met diverse inhoudsmaten. Ook zijn de deksels magnetronbestendig. Perfect voor sausjes, kruiden, salades of toetjes!
Specificaties
| In doos | 1000 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 30 dozen |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | PP |
| Afmeting | Ø 101mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -10 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 120 °C |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | 14 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 248 °F |
| Afmeting verpakking (mm) | 525x315x445 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 30,42
Excl. BTW
€ 30,42
Excl. BTW
€ 36,81
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 1000 stuks
€ 30,42
Excl. BTW
€ 30,42
Excl. BTW
€ 36,81
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
24 apr 2026
Bezig met laden...
Datum verwacht:
24 apr 2026
