Deksel voor botercup
SKU:
99222220
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Sterk en flexibel dekseltje die past op de botercups! Botercups worden veel gebruikt voor kruidenboter, fijne kruiden, sambal of andere specerijen!
Specificaties
| In doos | 2000 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 56 dozen |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | PP |
| Afmeting | Ø 45mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -10 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 120 °C |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | 14 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 248 °F |
| Afmeting verpakking (mm) | 295x385x295 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 50,95
Excl. BTW
€ 50,95
Excl. BTW
€ 61,65
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 2000 stuks
€ 50,95
Excl. BTW
€ 50,95
Excl. BTW
€ 61,65
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
