Deksel voor 8-hoekig bakje
SKU:
99222702
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
De deksel voor het 8 hoekige salade bakje is van een helder APET materiaal en is een dome deksel. De bodem voor deze deksel is apart te bestellen. De 8 hoekige salade trays worden veel gebruikt voor delicatessen en specerijen.
Specificaties
| In doos | 800 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 20 dozen |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | APET |
| Afmeting | Ø 113mm x H 23mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -18 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 70 °C |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | -0.4 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 158 °F |
| Afmeting verpakking (mm) | 600x400x450 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 62,93
Excl. BTW
€ 62,93
Excl. BTW
€ 76,15
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 800 stuks
€ 62,93
Excl. BTW
€ 62,93
Excl. BTW
€ 76,15
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
