Deksel PP 70,3mm rond helder voor sausbakjes 50/80/100cc
SKU:
99285083
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Past op artikel: 99285080, 99285081, 99285082
Handige sausbakjes gemaakt van helder PP materiaal en dus in de magnetron of oven kunnen tot 120 graden Celsius. De sauscups zijn af te sluiten met een dekseltje die op alle 3 de maten uit deze serie past. Een perfect geschikt artikel voor sausjes of een dressing!
Specificaties
| In doos | 1000 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 72 dozen |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | PP |
| Afmeting | Ø 70,3mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -10 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 120 °C |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | 14 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 248 °F |
| Afmeting verpakking (mm) | 255x395x230 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 18,88
Excl. BTW
€ 18,88
Excl. BTW
€ 22,84
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 1000 stuks
€ 18,88
Excl. BTW
€ 18,88
Excl. BTW
€ 22,84
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
