CPET topseal menutray 2 vaks zwart 225x175x43mm
SKU:
99208651
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Temperatuur bereik: -40/+220 graden
De trays kunnen in de oven. Voor de CPET trays zijn tevens deksels beschikbaar of topsealfolie welke te gebruiken is met een topsealmachine.
Specificaties
| In doos | 300 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 16 dozen |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | CPET |
| Volume - ml | 655+455ml |
| Afmeting | 225x175x43mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -40 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 220 °C |
| Volume - OZ | 22/15oz |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | -40 ℉ |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 428 ℉ |
| Origineel Artikel of Model | Duni 115505 |
| Afmeting verpakking (mm) | 395x595x240 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 84,53
Excl. BTW
€ 84,53
Excl. BTW
€ 102,28
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 300 stuks
€ 84,53
Excl. BTW
€ 84,53
Excl. BTW
€ 102,28
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
14 apr 2026
Bezig met laden...
Datum verwacht:
14 apr 2026
