Coffee to go Koffiebeker Nature Kraft 350ml 12oz bruin
SKU:
99662090
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Een natuurlijke bruine kleur koffiebeker zonder print!
Dat zijn de nature kraft kartonnen koffiebekers die gemaakt zijn van ongebleekt kraft karton. De milieuvriendelijke uitstraling in de kleur bruin is zowel aan de buitenzijde als aan de binnenzijde zichtbaar.
De Nature Kraft koffiebekers zijn op de 4oz espressobeker na allen te voorzien van een coffee to go deksel. Wens je een eigen bedrukking? Kijk dan op onze Brand It pagina voor de mogelijkheden en bereken direct jouw prijs voor bedrukte koffiebekers!
Let op: Dit product draagt een klein, wettelijk verplicht SUP-icoon.
Dat zijn de nature kraft kartonnen koffiebekers die gemaakt zijn van ongebleekt kraft karton. De milieuvriendelijke uitstraling in de kleur bruin is zowel aan de buitenzijde als aan de binnenzijde zichtbaar.
De Nature Kraft koffiebekers zijn op de 4oz espressobeker na allen te voorzien van een coffee to go deksel. Wens je een eigen bedrukking? Kijk dan op onze Brand It pagina voor de mogelijkheden en bereken direct jouw prijs voor bedrukte koffiebekers!
Let op: Dit product draagt een klein, wettelijk verplicht SUP-icoon.
Specificaties
| In doos | 1000 stuks |
|---|---|
|
Bijdrage milieuheffing |
€ 4,19 |
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 12 |
| Dessin / Type | Nature Kraft |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Karton + PE |
| Volume - ml | 350ml |
| Afmeting | Ø 90mm x H 110mm |
| Volume - OZ | 12oz |
| Origineel Artikel of Model | Black & Orange |
| Model | Coffee To Go |
| Afmeting verpakking (mm) | 370x460x550 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
| 12+ | € 53,13 | 9% |
€ 58,57
Excl. BTW
€ 58,57
Excl. BTW
€ 70,87
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 1000 stuks
Incl. milieuheffing
€ 58,57
Excl. BTW
€ 58,57
Excl. BTW
€ 70,87
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
30 apr 2026
*Milieuheffing is uitgezonderd van korting en is van toepassing op aankopen in Nederland
Bezig met laden...
Datum verwacht:
30 apr 2026
