Champagne flute 100cc
SKU:
99230152
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Deze flute is zeer geschikt voor feesten en partijen! Het PS materiaal is erg helder en van een zware kwaliteit uitgevoerd.
Je kunt er bubbels in serveren maar ze zijn ook leuk om bijvoorbeeld voor een kinderfeestje te gebruiken.
Specificaties
| In doos | 100 stuks |
|---|---|
|
Bijdrage milieuheffing |
€ 3,50 |
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 18 dozen |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | PS |
| Volume - ml | 100ml (135ml) |
| Afmeting | Ø 50mm x H 200mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -10 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 85 °C |
| Volume - OZ | 3.4oz |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | 14 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 185 °F |
| Origineel Artikel of Model | Duni 120145 |
| Afmeting verpakking (mm) | 350x400x430 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
| 36+ | € 27,01 | 19% |
€ 33,26
Excl. BTW
€ 33,26
Excl. BTW
€ 40,25
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 100 stuks
Incl. milieuheffing
€ 33,26
Excl. BTW
€ 33,26
Excl. BTW
€ 40,25
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
13 apr 2026
*Milieuheffing is uitgezonderd van korting en is van toepassing op aankopen in Nederland
Bezig met laden...
Datum verwacht:
13 apr 2026
