Blister baguette 320mm
SKU:
99212656
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Een broodje verpakken die echt gezien mag worden kan fantastisch met deze kraakheldere APET broodjes blisters. Het APET materiaal is volledig te recycelen en daarom hebben de blisters een lage impact op het milieu. Duurzaam dus! En mooi.. De binnenmaat is 290mm van de blister. Je kunt ze ook stapelen omdat de bovenkant vlak is.
Specificaties
| In doos | 200 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 15 dozen |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | APET |
| Afmeting | Ø 75mm x 320mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -18 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 70 °C |
| Afmeting Inch | Ø 75mm x 320mm |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | -0.4 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 158 °F |
| Afmeting verpakking (mm) | 400x600x430 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
| 30+ | € 52,77 | 10% |
€ 58,63
Excl. BTW
€ 58,63
Excl. BTW
€ 70,94
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 200 stuks
€ 58,63
Excl. BTW
€ 58,63
Excl. BTW
€ 70,94
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
