Heb je een vraag?
Waar vind ik mijn facturen?
Deze kun je vinden door in je account naar 'Mijn bestellingen' te gaan en te klikken op 'Bekijk bestelling' van de bestelling waarvan je de factuur wilt inzien of downloaden. Hier kun je de factuur bekijken en downloaden.
Bezorgen jullie ook buiten Nederland en België?
Ja! We bezorgen in nagenoeg alle landen ter wereld. De verzendkosten worden getoond in de stap na het invoeren van het afleveradres.
Mijn gegevens zijn gewijzigd, waar kan ik dat aanpassen?
Je kunt je gegevens wijzigen in je account bij accountoverzicht onder het kopje 'Mijn account'.
De allerlaagste prijs!
Voor ruim 10.000 producten
Blister baguette 270mm Blister baguette 270mm Blister baguette 270mm Blister baguette 270mm
Blister baguette 270mm
Op voorraad
SKU
99212656

Blister baguette 290mm

Een broodje verpakken die echt gezien mag worden kan fantastisch met deze kraakheldere APET broodjes blisters. Het APET materiaal is volledig te recycelen en daarom hebben de blisters een lage impact op het milieu. Duurzaam dus! En mooi.. De binnenmaat is 270mm... > Meer Lezen
Speciale prijs € 48,52 € 40,10
In doos: 150 stuks
Voor 13:00 besteld, vandaag verzonden!

Meer informatie

Meer informatie
In doos 150 stuks
Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op 12 dozen
Kleur Transparant
Materiaal APET
Afmeting 290x100x90mm (270mm)
Temperatuurbereik Celsius °C (min) -18 °C
Temperatuurbereik Celsius °C (max) 70 °C
Afmeting Inch 12"
Temperatuurbereik Fahrenheit ‎°F (min) -0.4 °F
Temperatuurbereik Fahrenheit ‎°F (max) 158 °F
Afmeting verpakking (mm) 400x600x430
Samen staan ze sterk

Dit vinden we nou écht iets voor jou

Gegevens
Omschrijving: blister baguette 290mm Materiaal: pet Afmeting: 290x100x90mm (270mm) Kleur: transparant Een broodje verpakken die echt gezien mag worden kan fantastisch met deze kraakheldere APET broodjes blisters. Het APET materiaal is volledig te recycelen en daarom hebben de blisters een lage impact op het milieu. Duurzaam dus! En mooi.. De binnenmaat is 270mm van de blister. Je kunt ze ook stapelen omdat de bovenkant vlak is.
Copyright © 2010 - - Disposable Discounter