BIO Soepkom suikerriet 500ml 16oz wit
SKU:
99563309
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Onze borden van suikerriet (bagasse) zijn 100% biologisch afbreekbaar, erg stevig en uitermate geschikt voor festivals, feesten en BBQ's! De borden kunnen tegen water en mogen in de oven / magnetron tot 100°C.
Specificaties
| In doos | 500 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 27 dozen |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Suikerriet Bagasse |
| Volume - ml | 500ml |
| Afmeting | Ø 155mm x H 70mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -20 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 200 °C |
| Volume - OZ | 17oz |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | -4 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 392 °F |
| Origineel Artikel of Model | Black & Orange |
| Afmeting verpakking (mm) | 370x200x370 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 31,95
Excl. BTW
€ 31,95
Excl. BTW
€ 38,66
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 500 stuks
€ 31,95
Excl. BTW
€ 31,95
Excl. BTW
€ 38,66
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
31 jul 2026
Bezig met laden...
Datum verwacht:
31 jul 2026
