BIO Satéprikker bamboe 180mm
SKU:
99522032
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Een populaire prikker is de Sateprikker van bamboe. Sterk, natuurlijk en universeel te gebruiken!
Specificaties
| In doos | 200 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | N/A |
| Kleur | Natuur |
| Materiaal | Hout |
| Afmeting | Ø 2.5mm x 180mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -18 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 200 °C |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | -0.4 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 392 °F |
| Afmeting verpakking (mm) | 180x45x45 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 0,98
Excl. BTW
€ 0,98
Excl. BTW
€ 1,19
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 200 stuks
€ 0,98
Excl. BTW
€ 0,98
Excl. BTW
€ 1,19
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
