BIO kartonnen rietjes 3 laags 6mm x 200mm zwart
SKU:
99221885K
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Stevige 3 laags papier kartonnen rietjes die juist biologisch wat extra aandacht geven! De papieren drinkrietjes die wij leveren zijn universeel inzetbaar en de perfecte vervanger voor de traditionele plastic drinkrietjes én deze papieren rietjes zijn extra sterk! Oja, de fabrikant is uiteraard FSC gecertificeerd en het wordt geproduceerd in Europa, zonder coatings.. Écht BIO dus!
Specificaties
| In doos | 250 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 480 pak |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Papier |
| Afmeting | Ø 6mm x 200mm |
| Dikte | 3 laags |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -40 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 180 °C |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | -40 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 356 °F |
| Origineel Artikel of Model | Black & Orange |
| Afmeting verpakking (mm) | 100x100x220 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
| 480+ | € 4,04 | 10% |
€ 4,49
Excl. BTW
€ 4,49
Excl. BTW
€ 5,43
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 250 stuks
€ 4,49
Excl. BTW
€ 4,49
Excl. BTW
€ 5,43
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
8 mei 2026
Bezig met laden...
Datum verwacht:
8 mei 2026
