BIO deksel voor kartonnen BIO soepbekers 250ml
SKU:
99596029
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Biologisch afbreekbare deksels van CPLA maken de soepbekers helemaal af en 100% composteerbaar!
Deze deksels passen op de 250ml kartonnen soepbekers.
Specificaties
| In doos | 400 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | N/A |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | CPLA |
| Afmeting | Ø 90mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -20 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 90 °C |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | -4 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 194 °F |
| Origineel Artikel of Model | Black & Orange |
| Afmeting verpakking (mm) | 385x195x230 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 36,09
Excl. BTW
€ 21,02
Excl. BTW
€ 25,43
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 400 stuks
€ 36,09
Excl. BTW
€ 21,02
Excl. BTW
€ 25,43
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
