BIO Bowl Suikerriet Rond Ø 200mm Wit Bagastro
SKU:
99670020
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Een prachtige presentatie met de Bagastro lijn! De Bagastro bowls zijn gemaakt van 70% suikerriet pulp gemengd met 30% houtpulp waardoor het product 100% biologisch afbreekbaar is. De Bagastro producten kunnen in de oven of magnetron tot maar liefst 200 graden! Een stijlvolle lijn om jouw creaties op te presenteren!
Specificaties
| In doos | 20 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | N/A |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Suikerriet |
| Volume - ml | 950ml |
| Afmeting | Ø 200mm x H 49mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -20 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 200 °C |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | -4 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 392 °F |
| Aantal in verpakking | 12 pak in een volle doos |
| Afmeting verpakking (mm) | 200x200x120 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 5,74
Excl. BTW
€ 5,74
Excl. BTW
€ 6,95
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 20 stuks
€ 5,74
Excl. BTW
€ 5,74
Excl. BTW
€ 6,95
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
