BIO Bord suikerriet 1 vaks rond 26cm Wit
SKU:
99285072
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Verbluffende kwaliteit én goed voor het milieu! Biologisch afbreekbare stevige suikerriet borden die goed isoleren tegen de warme maaltijd! Perfect voor een feestje of een diner waar de borden ook in de handen worden gehouden. Het suikerriet is 100% composteerbaar en de bordjes mogen dus ook in de groene container!
Specificaties
| In doos | 500 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 30 dozen |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Suikerriet Bagasse |
| Afmeting | Ø 260mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -20 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 200 °C |
| Afmeting Inch | 10" |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | -4 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 392 °F |
| Origineel Artikel of Model | Black & Orange |
| Afmeting verpakking (mm) | 310x275x530 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 48,30
Excl. BTW
€ 39,95
Excl. BTW
€ 48,34
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 500 stuks
€ 48,30
Excl. BTW
€ 39,95
Excl. BTW
€ 48,34
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
