BIO Bierbeker PLA 250ml afbreekbaar
SKU:
99752250
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Een sterk en helder PLA bierglas en dan ook nog eens 100% biologisch afbreekbaar! Deze PLA bierbekers voldoen aan de EN13432 normering en zijn zelfs composteerbaar! Een goed alternatief voor de plastic bierglazen op festivals en feesten; hoe duurzaam ben jij?
Deze bierbeker is 100% composteerbaar volgens de EN13432 normering en is gemaakt van PLA (op maïs gebaseerd) en mag ook in de groene container.
Specificaties
| In doos | 2100 stuks |
|---|---|
|
Bijdrage milieuheffing |
€ 27,44 |
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 12 dozen |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | PLA |
| Volume - ml | 250ml |
| Afmeting | Ø 78mm x H 110mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -20 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 40 °C |
| Volume - OZ | 8oz |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | -4 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 104 °F |
| Afmeting verpakking (mm) | 520x370x630 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 143,89
Excl. BTW
€ 143,89
Excl. BTW
€ 174,11
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 2100 stuks
Incl. milieuheffing
€ 143,89
Excl. BTW
€ 143,89
Excl. BTW
€ 174,11
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
*Milieuheffing is uitgezonderd van korting en is van toepassing op aankopen in Nederland
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
