BIO Bamboe prikker maïskolf 180mm
SKU:
99252095
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Bamboe prikkers die extra dik zijn uitgevoerd voor de maïskolven!
Specificaties
| In doos | 200 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | N/A |
| Kleur | Natuur |
| Materiaal | Bamboe |
| Afmeting | Ø 5mm x 180mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -5 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 70 °C |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | 23 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 158 °F |
| Aantal in verpakking | 12 pak in een volle doos |
| Afmeting verpakking (mm) | 191x132x40 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 3,80
Excl. BTW
€ 3,80
Excl. BTW
€ 4,60
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 200 stuks
€ 3,80
Excl. BTW
€ 3,80
Excl. BTW
€ 4,60
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
