1/4 Gastronorm bakken 265x160x80mm zwart
SKU:
99230580
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())" :class="{ 'fixed bottom-0 left-0 right-0 mx-6': fullscreen }">
Omschrijving
Deze bulk tray van plastic kan zowel in de vriezer als in de magnetron of oven tot ca 120 graden. De Gastronorm trays in de 1/4GN maat kom je veel tegen in de AGF sector maar ook in de Horeca zie je ze steeds vaker. Dit omdat de schaal ook sealbaar is op een topsealmachine en gebruikt kan worden voor het verpakken van levensmiddelen als zijnde bulkverpakking.
Specificaties
| In doos | 200 stuks |
|---|---|
| Wil je een pallet bestellen? Zoveel gaan er op | 8 dozen |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PP |
| Volume - ml | 2000ml |
| Afmeting | 265x161x80mm |
| Temperatuurbereik Celsius °C (min) | -10 °C |
| Temperatuurbereik Celsius °C (max) | 120 °C |
| Volume - OZ | 68oz |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (min) | 14 °F |
| Temperatuurbereik Fahrenheit °F (max) | 248 °F |
| Origineel Artikel of Model | Duni 115580 |
| Model | 1/4GN |
| Afmeting verpakking (mm) | 585x380x540 |
Volume discount
| Aantal | Price/Item | Korting |
|---|---|---|
€ 48,80
Excl. BTW
€ 48,80
Excl. BTW
€ 59,05
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Op voorraad
In doos 200 stuks
€ 48,80
Excl. BTW
€ 48,80
Excl. BTW
€ 59,05
Incl. BTW
Excl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
Bezig met laden...
Datum verwacht:
Onbekend
